Palaukite
Specapranga.lt   tai daugelio metų patirtį turinti įmonė kuri užsiima darbo saugos priemonių tiekimu visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Mūsų tikslas aprūpinti visus darbuotojus (įvairiose srityse dirbančius žmones) darbo rūbais ir visais reikalingais darbo saugos produktais.
Profesionalūs specialistai turintys ilgametę patirtį darbo saugos priemonių srityje visada įvertins jūsų darbo sąlygas, pakonsultuos ir patars kokie produktai bus tinkamiausi būtent jums. Bendradarbiaudami su Lietuvos bei kitų šalių gamintojais, atstovais, tiekėjais stengiamės pasiūlyti klientui platų darbo saugos priemonių asortimentą.

Gal būt jūs norite, kad Jūsų įmonei, darbo rūbai būtų pagaminti tik pagal jūsų norimą modelį, spalvą ar spalvų derinius? Ne bėda. Esame ne tik tiekėjai, bet ir darbo rūbų gamintojai. Gaminame darbo rūbus iš įvairiausios sudėties audinių, tad galime pasiūti konkrečiai jūsų darbo specifikai tinkančius darbo drabužius.  
Esant poreikiui ant jūsų gaminių uždėsime reikiamą simboliką.  (siuvinėjimo, termo plėvelės ar šilkografijos principu)

Išsirinkite jums labiausiai patikusius produktus ir  mes operatyviai jas pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Kadangi prekių įvairovė labai plati, tai gali būti, kad kažko nespėjome įkelti į elektroninės parduotuvės sistemą. Jei neradote ieškomos prekės pas mus tuomet nesivaržydami kreipkitės nurodytais kontaktais į mūsų specialistus ir galbūt jie, individualiai jums, pasiūlys tai ko ieškote ir nerandate.

O gal būt planuojate rengti darbo rūbų pirkimo konkursą? Gal būt nesate užtikrinti kokie darbo rūbai tinkamiausi Jūsų įmonėje? Galime atvykti tik kaip konsultantai, įvertinti Jūsų darbo pobūdį ir profesionaliai patarti kokie produktai bus tinkamiausi. Taip sutaupysime Jūsų brangų laiką.

KAS MES? WWW.SPECAPRANGA.LT  tai specializuota internetinė parduotuvė kuri yra pritaikyta kiekvienam žmogui ieškančiam darbo saugos priemonių bei aktyvaus laisvalaikio produktų
KODĖL MES? Bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos bei kitų šalių gamintojais, atstovais, tiekėjais, todėl visada siūlome pačias tinkamiausias bei naujausias prekes kurių ieško mūsų klientai
KUR MES? Esame visoje Lietuvoje. Išsirinkite jums labiausiai patikusius produktus ir  mes operatyviai jas pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą