Palaukite

BRIDŽAI CHELSEA PIRATE H/H

Kodas:
KEVM-76442


Šiuo metu prekės neturime.

Bridžai CHELSEA PIRATE H/H

Gaminio sudėtis leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. Canvas tipo audinys yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. Gaminio audinio visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais.
Tos gaminio vietos, kurioms reikalingas maksimalus atsparumas yra iš 100% 219g/mCORDURA audinio. Metalinės spaudės yra papildomai padengtos plastiku, kas apsaugo nuo galimybės darbo aplinkoje subraižyti paviršius.
Bridžų juosmens šonuose esančios kilpos su velcro užsegimu leidžia jas maksimaliai išnaudoti pagal būtinybę. Papildoma plati diržo tvirtinimo juosta, kuri priduoda stabilumo. Bridžų priekyje esančios pakabinamos kišenės yra kombinuotos su CORDURA audiniu ir  turi galimybę būti paslėptos kelnių kišenėse. Kairės pusės pakabinama kišenė sudaryta iš trijų kišenių, o dešinės pusės pakabinama kišenė – iš keturių. Ant kišenių prisiūtos papildomos juostos yra skirtos pagal būtinybę prisitvirtinti įrankius. Kaireje pusėje žemiau yra šoninė tūrinė kišenė susidedanti iš trijų kišenių ir uždengiama atvartu su dviem velcro užsegimais. Dešiniam šone yra įrankinė kišenė susidedanti iš dviejų skyrių ir kombinuota su CORDURA audiniu. Ant šios kišenės užfiksuota spaudė ir prisiūta kilpa įrankių pritvirtinimui. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės: kairė neužsegama, o dešinė uždengiama atvartu ir užsegama velcro užsegimu, bei turinti atšvaitinį kantelį. Tarpukojis suformuotas su papildoma audinio detale, kas suteikia didesnį komfortą dėvint šias kelnes. Antkelių kišenės yra iš CORDURA audinio, kas užtikrina maksimalų atsparumą trinčiai.  Antkelių įstatymas suformuotas iš bridžų vidaus apačios su galimybe pritaikyti dviejų dydžių antkelius. Antkeliai turi atšvaitinius kantelius. Bridžų klešnių apačios yra reguliuojamos ir sutvirtintos CORDURA audiniu.