Palaukite

KELNĖS CHELSEA CONSTRUCTION H/H

Kodas:
KEDP-76441


Šiuo metu prekės neturime.

Darbo kelnės CHELSEA CONSTRUCTION H/H
 
Gaminio sudėtis nestabdo kūno kvėpavimo ir leidžia maksimaliai jausti komfortą. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. CANVAS tipo audinys yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. Gaminio audinio visos sujungimo vietos yra sutvirtintos įtvirčiais.
Gaminio vietoms, kuriom reikalingas maksimalus atsparumas yra iš 100% 219 g/mCORDURA audinio. Papildomai yra metalinės spaudės padengtos plastiku, kas apsaugo nuo galimybės darbo aplinkoje subraižyti paviršius.
Kelnių juosmens šonuose esančios kilpos su velcro užsegimu leidžia jas maksimaliai išnaudoti pagal būtinybę. Papildoma plati diržo tvirtinimo juosta, kuri priduoda stabilumo. Kelnių priekyje esančios pakabinamos kišenės yra kombinuotos su CORDURA audiniu ir  turi galimybę būti paslėptos kelnių kišenėse. Dešiniam šone yra įrankinė kišenė susidedanti iš dviejų skyrių ir kombinuota su CORDURA audiniu. Ant šios kišenės užfiksuota spaudė ir prisiūta kilpa įrankių pritvirtinimui. Nugaros pusėje dvi talpios kišenės: kairė neužsegama, o dešinė uždengiama atvartu ir užsegama velcro užsegimu, bei turinti atšvaitinį kantelį. Tarpukojis suformuotas su papildoma audinio detale, kas suteikia didesnį komfortą dėvint šias kelnes. Antkelių kišenės yra iš CORDURA audinio, kas užtikrina maksimalų atsparumą trinčiai.  Antkelių įstatymas suformuotas iš kelnių vidaus apačios su galimybe pritaikyti dviejų dydžių antkelius. Antkeliai turi atšvaitinius kantelius. Kelnių klešnių apačios sutvirtintos CORDURA audiniu o ilgis gali būti prailgintas iki 5cm specialios siūlės pagalba.